top of page
letsgoside-1.png

Şartlar ve Koşullar

gezi tarafı Hizmetimizi geliştirmek için, seyahatinizle ilgili hüküm ve koşullar hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Beklentilerinizi karşılamak ve olası yanlış anlaşılmaları önlemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

geziler www.letsgoside.com üzerinden yapılan tüm rezervasyon ve geziler Türkiye Seyahat Acenteleri kanunlarına (1618 sayılı Kanun) ve Tüketicinin Korunması Kanunu'na (4077 sayılı Kanun) tabidir.

gezi tarafı Acentemiz ile tura katılmaya karar verdiğinizde ve Kredi/Banka Kartı (Visa veya Master Card) ile ödeme yapmak istediğinizde, kredi kartı ücreti olmadığı için para transferi masraflarını dert etmenize gerek yoktur. Tüm fiyatlara KDV dahildir. gezi tarafı Sitemizdeki bir dizi teklifte, ihtiyaçlarınıza en uygun geziyi bulabilirsiniz. Her tur ayrı ayrı anlatılıyor ve geniş bir eğlence yelpazesi sunuyoruz. Karara vardığınızda lütfen yapmak istediğiniz gezi ile ilgili tüm detayları okuyunuz. gezi tarafı Web sitemiz size geziniz hakkında gerekli tüm bilgileri sağlayacaktır. Koşullara göre belirli detayları değiştirme hakkımız saklıdır. Belirli faktörlerden dolayı değişiklikler olabileceği gibi, gerçekleştirilememesi nedeniyle turun/aktivitenin tamamının iptal edilmesi de söz konusu olabilir. Gezinin bizim adımıza iptal edilmesi durumunda, gezi tarafı ödemenizin tamamını karşılayacaktır. Ancak, rezervasyonu iptal etmeniz gerekiyorsa, planlanan gezi tarihinden en az 3 gün önce bizi bilgilendirirseniz minnettar oluruz. Bu şekilde tam bir geri ödeme alabileceksiniz. gezi tarafı İptal 3 ile 1 gün arasında sürerse, geri ödemeniz ödenen tutarın yarısı olacaktır. Ne yazık ki, planlanan gezi gününde açıklama olursa, kaybınızı karşılayamayız. Gezi tarafı İptal yerine, size gezi değişikliği veya tur tarihi değişikliği de önerebiliriz. Bu şekilde Side'nin ve çevresini keşfetme arzunuzu yine de gerçekleştirebilirsiniz. Bunu, herhangi bir ek ücret ödemeden planlanan geziden en az 2 gün önce ayarlayabiliriz. gezi tarafı Turlarımız sırasında herhangi bir rahatsızlık yaşarsanız, şikayetlerinizi her zaman duymak isteriz. Gelecekteki hizmetlerimizi geliştirmek için tüm misafirlerimizin önerilerini dikkate alıyoruz. Şikayetlerinizi e-posta yoluyla iletebilirsiniz: geziside@gmail.com veya genel müdürümüz 00905357677750 ile telefon-arama yoluyla. Gezi tarafı Anlaşmayla çözülemeyen herhangi bir iddia veya anlaşmazlık, gezi veya etkinliğin gerçekleştiği geçerli ülkenin yasalarına göre çözülecektir. Bir gezi veya aktivite rezervasyonu yaparak, bu tür bir durumu uygun yargı yetkisine sunmayı kabul etmiş olursunuz.

Daha fazlası için iletişime geçin.

bottom of page