top of page
letsgoside-1.png

GİZLİLİK POLİTİKASI

Kişisel bilgilerinizin ve Gizlilik Politikamızın korunması
Güveninizi ve güvenliğinizi korumak için, kişisel bilgilerinizi https://letsgoside.com/ dışında herhangi bir kişi veya kuruluşla paylaşmayacağımızı, kiralamayacağımızı veya satmayacağımızı garanti ediyoruz.

Sizinle ilgili sahip olduğumuz isimler, adresler ve özel ihtiyaçlarınız/yiyecekleriniz, ihtiyaçlarınız vb. gibi tüm bilgiler yalnızca tatilinizi iyileştirmek amacıyla kullanılacaktır.

İkametinizin tüm detaylarını, talep ve isteklerinizi tamamen kendi takdirimizde tutacağız. Bu bilgileri yalnızca tur operatörünüzün, otellerin, havayollarının ve diğer ulaşım şirketlerinin size daha iyi hizmet verebilmesi için ihtiyaç duyması gibi zorunlu durumlarda ve zorunlu güvenlik kontrolü/kredi kontrol şirketleri ve göçmenlik/gümrük gibi resmi makamlar tarafından gerekli görülen durumlarda paylaşmaktayız. kanun.

Özel bilgilerinizi mümkün olduğunca gizli bir şekilde korumak için tüm güvenlik önlemlerini almayı garanti ediyoruz. En yüksek güvenliğiniz bizim önceliğimiz ve en büyük endişemizdir.

İşimizin amacı, karşılıklı güvenin yanı sıra müşterilerimizin takdiri ve memnuniyetidir. Tatilinizin sorunsuz ve sorunsuz geçmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Herhangi bir özel isteğiniz varsa, tam emrinizdeyiz.

Kredi ve banka kartı bilgileri
İş arkadaşlarınıza güvenmenin ne kadar önemli olduğunu bilerek, size boyutsuz güvenlik önlemleri ile ödeme hizmetleri sunuyoruz. Ödeme kartlarıyla ilgili bilgilerin son derece hassas olduğunu biliyoruz ve bu nedenle tarayıcınızdan sitemize aktarılan tüm kredi/banka kartlarının ve kişisel bilgilerin şifreli ve güvenli bir şekilde gizlendiğini size bildirmek istiyoruz.

Rezervasyonunuzu yaparken bu bilgiler kullanılarak ilk ödemeniz alınmaktadır. Ancak, bu bilgiler veritabanımızda saklanmaz. Yani, emin olabilirsiniz.

Harici siteler
https://letsgoside.com/, harici sitelerdeki içeriklerle ilgili sorumluluk kabul etmez. Lütfen kişisel bilgilerinizi vermeden önce bu tür harici sitelerin gizlilik politikasını dikkatlice okuyun. Çerezlerimizin kullanımıyla ilgili ayrıntılarımızı da kontrol etmenizi öneririz.

Daha fazlası için iletişime geçin.

bottom of page